SONAX BAYRAĞI KIBRISTA ÜÇ YERDE BİRDEN DALGALANIYOR !

SONAX BAYRAĞI KIBRISTA ÜÇ YERDE BİRDEN DALGALANIYOR !

SONAX’ın Türkiye, Azerbaycan, Kırgızistan, Kuzey Kıbrıs ve Kuzey Irak bölgeleri Genel Distribütörü Auton Otomotiv A.Ş. ile Mercedes-Benz Kuzey Kıbrıs Distribütörü Kombos Otomotiv A.Ş. arasında imzalanan alt distribütörlük sözleşmesi ile SONAX bayrağı Kuzey Kıbrıs’ta dalgalanıyor.

SONAX Kuzey Kıbrıs Alt Distribütörümüz Kombos Otomotiv, SONAX ürünlerini tüm Kuzey Kıbrıs genelinde dağıtım ve satışının yanı sıra Lefkoşa, Girne ve Magosa’da olmak üzere üç yerde Profesyonel SONAX Uygulama Merkezini açarak SONAX Uygulama Hizmetlerini, Kuzey Kıbrıs müşterilerine sunmaya başlıyor.

Mercedes-Benz Kuzey Kıbrıs Distribütörü Kombos Otomotiv Yönt. Kur. Başkanı Sayın Serhan Kombos “SONAX ile yola çıktık, hep SONAX’lı kaldık, SONAX ile yola devam ederek SONAX kalitesini Kıbrıs’lı hemşerilerimizle buluşturmanın mutluluğunu yaşıdık” dedi.

Hayırlı olsun.

Türkiye’de 2000 yılının başına kadar bugünkü profesyonel anlamda araç temizlik, bakım ve koruma hizmetleri sunan modern işletmeler yoktu. Sadece oldukça iptidai şartlarda çalışan, personelin eğitimsiz olduğu, herhangi bir hizmet standardı olmayan, çoğunlukla arap sabunu ve fırçayla araç temizleyen oto yıkamacı olarak lanse edilen no name iptidai işletmeler vardı.

DEVAMINI OKU

İLETİŞİM

  • +90 (232) 461 6761
     
  • +90 (232) 461 6762
     
  • info@sonaxbornova.com
     
  • Kazımdirik Mah. 421 Sok. No:2 Keresteciler Sitesi /Bornova / İZMİR