SONAX DETAYLI İÇ TEMİZLİK, STERİLİZASYON VE KORUMA SİSTEMLERİ

-       SONAX DETAYLI İÇTEMİZLİK VE OZONLA STERİLİZASYON

Hizmet Standartları:

1.      Kapı menteşe ve kilitleri temizlenir

2.      Otomobilin dışı için standartotomobil yıkama uygulaması yapılır.

3.      Otomobilin iç kısmı, temizlenir,kaba kirlerden arındırılır.

4.      Koltuk kızakları temizlenir

5.      Otomobil  iç döşemeleri,koltukları, tavanı, bagaj, torpido, plastik aksamlar ,kapı içleri , taban halısı temizlenir.

6.      Araç içi hava kanalları temizlenir.

7.      Otomobilin aynaları ve içten dıştancamları temizlenir.

8.      Otomobilin içi kurutulur.

9.      Araç içindeki plastik, lastikaksamlar koruma altınaalınır.                                                              

10.    Ozonla dezenfeksiyon ve sterilizasyonişlemi uygulanır.

İşlemSüresi: Aracınkirlilik ve boyutuna bağlı olarak ortalama 4 saat sürmektedir.

-       SONAX KOMPLE İÇ KORUMA

0( sıfır ) otomobillerin günümüzün değişik şartlarında iç mekânlarında bulunankapı döşemeleri, deri, vinil, bakalit ve koltuk döşeme yüzeylerini( kahve, kola, çay, ketçap, mayonez gibi su ve yağ bazlı likit ) inatçılekelerden koruyan, kirlenmeyi önleyici üstün Alman teknolojisinin uzunsüreli ARGE çalışması ile elde ettiği çevre ve insan dostu özel ürünler ileuygulanan sistemdir. Araç içerisinde bulunan tüm tekstil ürünleri SONAX’ın özeltasarım ile ürettiği tekstil koruyucu ile koruma altına alınır. Koltuklar deri isederinin esneklik ve yumuşaklık özelliğinin yitirilmemesi, derinin kuruyupçatlaması önlenir. Deri aksamların ilk günkü canlılığının korunması sağlanır.

 Araç iç mekânındabulunan deri, bakalit, vinil aksamlar güneşin zarar verebilecek ısı ve zararlıışınlarından korunur. Korumaürünleri tozun ve kirin yüzeylere yapışma ve kalıcılık etkisini önler. Yapılaniç koruma sayesinde araç koltuklarının kumaş liflerini sararak kirin nüfuzetmesini engeller. Kumaşın rengine ve dokusuna zarar vermez. Araç içerisindeoluşabilecek su ve yağ bazlı lekeler kolayca müdahale edilebilir hale gelir.Uygulama sayesinde araç içinde koruma sağlandığından aracınızın 2. el değerideğer kaybına uğramaz.

İşlemSüresi: Aracın kirlilik ve boyutuna bağlı olarak ortalama 50-60dakika sürmektedir.

-       SONAX KOLTUK KORUMA VE KİR-LEKE ÖNLEME

Detaylı iç temizlik yapılmış ya da sıfır araçlardauygulanabilir. Otomobillerin günümüzün değişik şartlarında iç mekanlarındabulunan koltuk, döşeme yüzeylerini ( kahve, kola, çay, ketçap, mayonezgibi su ve yağ bazlı likit ) inatçı lekelerden koruyan, kirlenmeyi önleyiciüstün Alman teknolojisinin uzun süreli ARGE çalışması ile elde ettiği PHdengeli çevre ve insan dostu özel ürünler ile uygulanan sistemdir. Araç içerisindebulunan tüm tekstil koltuk döşemeleri SONAX’ın özel tasarım ile ürettiğitekstil koruyucu ile koruma altına alınır.

-       SONAX OZONLA DEZENFEKSİYON VE STERİLİZASYON

Sonax; doğanın temizleme gizemini oluşturan ozonu,dezenfeksiyon amacıyla aracın içine 20 dakika boyunca uygulayarak, aracın içdöşemelerine, ulaşılamayan bölgelere, hava kanallarına vb. nüfuz eden tümmikropları, virüsleri ve bakterileri % 99 oranında yok eder. Dolayısıyla sözkonusu virüs, bakteri ve mikropların yol açtığı araç içindeki tüm ağır kokuları(alkol, sigara, küf, mantar, evcil hayvan, dışkı ve ağır gıda kokusu vb.) kesinolarak giderir.


Türkiye’de 2000 yılının başına kadar bugünkü profesyonel anlamda araç temizlik, bakım ve koruma hizmetleri sunan modern işletmeler yoktu. Sadece oldukça iptidai şartlarda çalışan, personelin eğitimsiz olduğu, herhangi bir hizmet standardı olmayan, çoğunlukla arap sabunu ve fırçayla araç temizleyen oto yıkamacı olarak lanse edilen no name iptidai işletmeler vardı.

DEVAMINI OKU

İLETİŞİM

  • +90 (232) 461 6761
     
  • +90 (232) 461 6762
     
  • info@sonaxbornova.com
     
  • Kazımdirik Mah. 421 Sok. No:2 Keresteciler Sitesi /Bornova / İZMİR